دکتر محمدعلی عنایت الهی

متخصص جراحی ارتوپدی

دکتر محمدعلی عنایت الهی در سال ۱۳۵۲ در شهر دزفول دیده به جهان گشود.

ایشان در سال ۱۳۷۷و پس از دفاع از رساله خود با درجه ممتاز موفق به دریافت دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردید.

به واسطه علاقه فراوان به رشته تخصصی ارتوپدی در سال۱۳۸۲ با اخذ رتبه یک جراحی استخوان ومفاصل (ارتوپدی)دانشگاه علوم پزشکی ایران و در بیمارستان شفاء یحیاییان تهران تحصیل تخصصی خود را آغاز نمود.

درهمان سال اول دستیاری و به عنوان ” استعداد درخشان ” از دانشگاه علوم پزشکی ایران نشان افتخاردریافت کرد. ایشان در سال۱۳۸۶ دانشنامه (بورد) ارتوپدی ایران را کسب نمود و سپس به مدت دو سال به عنوان ارتوپد در منطقه محروم مشغول به خدمت رسانی ودرمان بیماران نیازمند شدند.

در سال ۱۳۸۹ دوره “فلوشیپ جراحی زانو و ارتروسکوپی “ را در دانشگاه علوم پزشکی ایران (بیمارستان شفاء یحیاییان ) با موفقیت طی نمود.پس از آن دوره های تکمیلی – تخصصی را در کشورهای آلمان و اتریش و در محضر اساتید به نام تجربه نمود .

به گفته خود ایشان ” نقطه عطف ” زندگی حرفه ای و تخصصی خود را با دستیاری در محضر ” پروفسور جواد پرویزی” در کشور آمریکا و در دانشگاه توماس جفرسون واقع در ایالت پنسیلوانیا تکمیل نمود. در پایان این مدت ضمن اخذ مدرک ” فلوشیپ فوق تخصصی جراحی تعویض مفاصل زانو و لگن ( آرتروپلاستی) ” تجربه های فراوان و بی نظیری در رابطه با تحقیق و انجام عمل تعویض مفاصل بدست آورد و مقالات متعدد علمی را در برترین ژورنالها و سمینارهای تخصصی ارایه نمود و با دستی پر به ایران بازگشت..

ایشان بر اساس تعهد حرفه ای و علاقه ی فراوان به رشته ارتوپدی همچنان به دنبال کسب مدارج علمی و تخصصی بالاتر بوده و به واسطه ی تحقیق و پژوهش در این باره نام ایشان در زمره ی افراد آکادمیک ارتوپدی همواره بوده و هست.

دکتر محمدعلی عنایت اللهی

Call Now Button